SAV 110 CORE PREDATOR 22-250REM 22 10RD LH
5 in stock
SKU: BILL|SAV 32646 Category: Tag: Brand: Product ID: 107739
Manufacturer
Savage
Manufacturer Part Number
32646
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
.22-250 Remington
Capacity
10 + 1
Rate of Twist
1:12"