RUGER 30MM HIGH SET BLUE (5B30/6B30)
55 in stock
SKU: RSR|RUG90407 Category: Tag: Brand: Product ID: 43321
Description
Ruger 30mm high set of rings with blued finish, accommodates objective lens diameters up to 52mm.