Konus KONUSPRO-EL30 Rifle Scope – 6x-24x50mm Illum LCD
2 in stock
SKU: CSSI|KL7331 Category: Tag: Brand: Product ID: 34803
Description
The magnification power (6x-24x) and objective diameter (50mm) have been enhanced as well.
  • 6x-24x Zoom Power
  • One Piece 30mm Aluminum Tube